Salon z jadalnią

Niewielkie mieszkania wymuszają na nas aranżację pomieszczeń tak, aby spełniały jednocześnie kilka funkcji. Ostatnio niezwykle popularne staje się łączenie salonu z jadalnią – sferę jadalnianą można wydzielić przenośną ścianką lub pozostawić do niej wolny dostęp. To z kolei daje wrażenie przestrzenności pomieszczenia, szczególnie jeśli do dekoracji użyjemy dużych luster bez ram.

Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest to, że pasuje praktycznie do każdej stylistyki – w ten sposób można zaaranżować zarówno wnętrze urządzone w stylu skandynawskim, retro, nowoczesnym, a nawet futurystycznym.

Dzisiaj jednak skupimy się na stylu prowansalskim, który każdemu pomieszczeniu dodaje świeżości i lekkości. Jasne kolory i subtelna forma mebli nie przytłaczają wnętrza, dzięki czemu komplety jadalniane sprawdzą się nawet w bardzo małym mieszkaniu.

Jakie meble wybrać do takiej aranżacji? Można postawić na gotowe zestawy ekskluzywnych mebli, ale też warto samemu skompletować wyposażenie, tak aby salon prezentował się naprawdę efektownie.

ekskluzywna jadalnia ISTA

Dla wysokiego komfortu spożywania posiłków najlepiej wybrać prostokątny lub kwadratowy stół, przy którym swobodnie zmieszczą się przynajmniej cztery osoby. Warto wybrać mebel w kolorze przybrudzonej bieli lub ecru. Do niewielkiego pokoju można wybrać też stół o okrągłym blacie, który doskonale sprawdzi się również w kąciku kawowym.

Continue reading

Dekoracja sali weselnej z ArtStyl

Naszą specjalnością są wyjątkowe i oryginalne aranżacje sal weselnych. Oto jedna z naszych ostatnich realizacji – sala weselna Patrycja.
dekoracja sali weselnej Patrycja
wystrój sali weselnej Patrycja

Stylową sypialnię tworzą nasze meble z serii 6023 – http://artstylmeble.pl/product-pol-925-Stylowa-Sypialnia-6023.html. Okno udekorowane jest aranżacją okienną Beatrice – http://artstylmeble.pl/product-pol-2074-Aranzacja-okienna-Beatrice.html

aranżacja sali weselnej Patrycja
sala weselna Patrycja

Nastrojowe oświetlenie zapewnia ekskluzywny kryształowy żyrandol 81032D-2 – http://artstylmeble.pl/product-pol-859-Zyrandol-81032D-2.html. Na oknach znajduje się piękna aranżacja Margarita – http://artstylmeble.pl/product-pol-2353-Dekoracja-okna-Margarita.html.