Aranżacja pokoju dziennego

W domach i w mieszkaniach coraz popularniejsze staje się urządzanie pokoju dziennego. Swoistego połączenia salonu i jadalni, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe pomieszczenie z przeznaczeniem na gabinet czy wygodny pokój dla gości, żeby nie czuli się skrępowani spaniem na kanapie w salonie.

Urządzając pokój dzienny warto wydzielić w nim dwie części – wypoczynkowo-rekreacyjną oraz jadalną. Taki zabieg ułatwi nam dokonanie zakupu mebli do tego pomieszczenia. Oczywiście wszystkie elementy wystroju współgrały ze sobą pod względem stylistyki oraz kolorów. Warto postawić na wysokiej jakości meble, które zachwycają swoim wyglądem, ale też posłużą przez długie lata.

Do części jadalnianej warto wybrać stylowy zestaw składający się ze stołu z możliwością rozłożenia blatu oraz wygodnych tapicerowanych krzeseł. Obecnie panuje trend powrotu do klasycznych stylów we wnętrzarstwie, dlatego warto zwrócić uwagę na meble nawiązujące stylem do jadalni we francuskich dworkach szlacheckich. Oprócz stołu i krzeseł w części jadalnianej powinny znaleźć się również meble ułatwiające przechowywanie zastawy stołowej oraz bieliznę stołową. Jeżeli chodzi o zastawę to można ją umieścić w dwuczęściowej witrynie – najpiękniejsze elementy wyeksponować w przeszklonej górze, zaś pozostałe elementy w szafkach. Z kolei obrusy, bieżniki lepiej przechowywać w komodzie. Aby podkreślić walory estetyczne wnętrza i optycznie je powiększyć można nad komodą umieścić duże lustro w ozdobnej ramie. Lustro pomoże też wyeksponować dekorację w postaci kwiatów czy efektownej rzeźby lub zabytkowego zegara.

ekskluzywna jadalnia k013

Do części wypoczynkowej można wybrać zestaw utrzymany w stylu Ludwika XIV. Piękne masywne meble – sofy i fotele tapicerowane atłasowym materiałem w jasnych kolorach. Jako uzupełnienie można wybrać niską ławę lub okrągły stolik kawowy. Ciekawym dodatkiem będzie również stylowy barek na kółkach oraz niewielka witryna w formie słupka. Jako dekoracja sprawdzi się też kolumna, które może zastąpić donicę na pnące kwiaty.

stylowa witryna 2-drzwiowa s322

Stylowy Zestaw Wypoczynkowy Vitali

Stylowy Zestaw Wypoczynkowy Vitali to najnowsza propozycja z kolekcji ekskluzywnych mebli na sezon 2015/16.

Zestaw Vitali składa się z dużej sofy 4-osobowej, 2x foteli, oraz stylowej ławy.

Stylowy zestaw Vitali spełni oczekiwania klientów, którzy kochają eleganckie i luksusowe meble, stylizowane na antyki. Meble posiadają piękne zdobienia, gustowne wykończenia, wykonane są z olbrzymią precyzją i starannością. Śmiało można powiedzieć, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-01
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-02
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-03
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-04
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-05
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-06
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-07
stylowy-zestaw-wypoczynkowy-vitali-miniatura

ArtStyl Konstancin-Jeziorna

Od lipca ArtStyl posiada także salon wystawowy w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy!

 

GALERIA KLIM – II piętro

ul. Warszawska 21A

05-520 Konstancin-Jeziorna

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek – 10:00 – 19:00

Sobota – 10.00 – 14.00

Niedziela – Nieczynne

Continue reading