Sypialnia Glamour

Na początek zajmijmy się wytłumaczeniem terminu – czym charakteryzuje się styl Glamour? W języku polskim słowo glamour oznacza prestiż, blask. Dlatego też meble w stylu Glamour będą eleganckie, luksusowe i wytworne. Sam styl Glamour oprócz luksusowych mebli charakteryzują szlachetne kolory, bogate tkaniny, powierzchnie na wysoki połysk.

Jak urządzić sypialnię w stylu Glamour?

Przede wszystkim – postaw na klasyczne formy mebli. Będą one wspaniałym tłem dla niestandardowego zdobienia, artystycznych dekoracji czy wyszukanych dodatków. Pamiętaj jednak, że zbyt wiele rzucających się w oczy, nietypowych elementów wnętrza może wprowadzić do sypialni niepotrzebny chaos, skutecznie zaburzając harmonię.

Kolejnym, jakże ważnym elementem jest kontrastowe połączenie kolorów. Bardzo często stosuje się połączenie zimnych i ciepłych barw. Dzięki takiemu zabiegowi sypialnia będzie wyglądała oryginalnie. Doskonały efekt zagwarantuje Ci połączenie jasnych, delikatnych odcieni bieli i beżu z intensywnym kolorem bordowym. Zastosowanie takiego rozwiązania w przypadku łóżka spowoduje, że stanie się ono centralnym elementem wnętrza, skutecznie przykuwającym uwagę. Łóżko powinno mieć również zdobioną ramę, oraz duże wezgłowie. Do tego narzuta, zdobione poduszki i satynowa pościel.

sypialnia glamour
sypialnia w stylu glamour
sypialnia glamour
toaletka glamour
ekskluzywna szafka nocna

Oprócz dużego łóżka, które jest centralnym elementem sypialni, dwie niewielkich rozmiarów szafki nocne oraz toaletka z lustrem będą idealnym wyposażeniem pomieszczenia (w przypadku dużych, przestronnych sypialni warto wybrać również zestaw z szafą). Podobne zdobienia, łączące wszystkie elementy wyposażenia pomieszczenia czynią przestrzeń spójną, zwiększając pożądany efekt.

Sypialnia Glamour przeznaczona jest dla osób, które cenią luksus i elegancję. Sypialnia w tym stylu to nie tylko wspaniałe wrażenia estetyczne, ale także komfort i wygoda wypoczynku. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie można zapoznać się z ofertą naszych najnowszych sypialni Glamour.