Salon w stylu ludwikowskim

Komfortowe, wygodne meble wypoczynkowe są gwarancją owocnego relaksu, wyciszenia i odprężenia. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej aranżacji przestrzeni, łączącej niezaprzeczalne walory estetyczne i najwyższą funkcjonalność, wybierz zestaw wypoczynkowy w stylu ludwikowskim. Styl ludwikowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych w meblarstwie i wyróżnia się bogatymi zdobieniami, wyjątkową precyzją wykonania i pięknym tapicerowaniem. Meble w stylu francuskich monarchów są symbolem przepychu, bogactwa i luksusu. Chcąc zamienić swój salon w wytworne, wysmakowane miejsce relaksu i spotkań towarzyskich, postaw na gustowny zestaw ludwikowskich mebli wypoczynkowych.zestaw mebli wypoczynkowych

Wybierając zestaw mebli w stylu ludwikowskim warto zdecydować się na taki, który w pełni zaspokoi nasze potrzeby i oczekiwania. Niezbędnym elementem każdego z nich powinna być wygodna, tapicerowana sofa, wyposażona w charakterystyczne wygięte nóżki.stylowa sofa Bogato zdobiona, wykonana z najlepszej jakości materiałów zachwyci wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową jakość. Doskonałym dodatkiem do sofy będą fotele oraz ława, nawiązująca stylem do pozostałych elementów zestawu. Wspaniały efekt osiągniemy dzięki połączeniu ciemnego drewna z jasną tapicerką w odcieniach beżu, kremu i złota.sofa stylowa
sofa stylowa tapicerowana Tak widoczny kontrast doda meblom eleganckiego, stylowego charakteru i podkreśli wytworny charakter pomieszczenia.

Dzięki użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz procesowi obróbki ręcznej wszystkie elementy zestawu zachwycą Cię nie tylko niecodzienną stylistyką, ale również trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Ze względu na bogate formy, liczne zdobienia oraz zgrabne zaokrąglenia meble ludwikowskie idealnie sprawdzą się w dużej, przestronnej przestrzeni.

Decydując się na aranżację w stylu ludwikowskim pamiętaj również, że pełne przepychu i luksusu meble potrzebują neutralnego, transparentnego tła. Doskonałym pomysłem może być połączenie ludwikowskich mebli z dodatkami w stylu prowansalskim.