Sypialnia barokowa

Marzysz o łóżku, które swoją szykownością i elegancją odmieni twój odpoczynek i życie intymne oraz pozwoli lepiej zrelaksować się po męczącym dniu pracy? Być może pragniesz nadać nowy wygląd swojej sypialni, ale potrzebujesz profesjonalnej porady, bo tym razem chcesz wzbudzić nie tylko swój zachwyt, ale również i gości. Marzysz o dobrej zmianie w twoim życiu? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to zainwestuj w sypialnię barokową, a nie pożałujesz.

Dlaczego warto wybrać styl barokowy?

Elegancja, smak, luksus, finezja, fascynujące uczucie przepychu i paradoksalnej doskonałości. Paradoksalnej, bo barocco z języka portugalskiego to perła o nieregularnych kształtach. Nieregularność wydaje się być niedoskonała, ale nie wtedy, kiedy mówimy o pięknych, kształtnych nieregularnościach z okresu baroku, który przypada na XVI-XVII wiek. Zakup mebli barokowych, a zwłaszcza aranżacja sypialni w stylu barokowym, to pieniądze dobrze zainwestowane. Łóżko barokowe fascynuje kształtem, przepychem i ogromnym potencjałem. Odmienia twoje wyobrażenie o odpoczynku i regeneracji.sypialnia barokowaŻródło: http://artstylmeble.pl/product-pol-3110-Ekskluzywne-lozko-L-001-szafki-nocne-gratis.html

Barok w twojej sypialni

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i wygody w klasycznym stylu. Eleganckie, finezyjne łóżko barokowe w twojej sypialni odmieni atmosferę panującą w twoim prywatnym centrum odpoczynku.

Barokowe wzornictwo wpłynie pozytywnie na nastrój i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Współcześni designerzy uwielbiają klasyczne inspiracje wprowadzające ład, estetykę i spokój do sypialnianego pomieszczenia, bo dzięki temu ich klienci relaksują się i odpoczywają lepiej. Sen oraz krótkie, popołudniowe drzemki są bardziej przyjemnym doświadczeniem, które wprowadza w upragniony, błogi stan. Najlepsi specjaliści własnoręcznie wytwarzają stylowe i gustowne meble, które pokochasz od pierwszego wejrzenia. Sypialnia barokowa przykuje uwagę twoich gości ze względu na interesujące okrągłe, wyraziste kształty, które zwabią i skradną spojrzenia nie tylko twoich oczu. Najważniejsze jest łóżko, ale nie zapominaj o zegarze, toaletce czy szafie barokowej z ciekawie wyglądającymi nóżkami, często z motywami liści, kwiatów bądź aniołków.barokowa sypialniaŹródło: http://artstylmeble.pl/product-pol-3097-Ekskluzywna-sypialnia-CL10a.html

Łóżko barokowe

Czas, abyś poczuł powiew luksusu we własnym domu. Odmień oblicze swojej sypialni dzięki wielkiemu, wygodnemu i eleganckiemu łóżku w stylu barokowym. Jego piękne, krągłe, małe nóżki fascynują kształtem, a obramowanie wezgłowia zdaje się być muśnięciem pędzla przez najwyższej klasy artystę malarza. Sypialnie barokowe charakteryzują się barwami królewskimi, szlachetnymi, dlatego też zalecamy białe, srebrne, złote, ecru, beżowe lub platynowe narzuty na łóżko. Delektowanie się wyszukaną elegancją w nowo zaaranżowanej sypialni pozostawiamy tobie i twoim gościom.